Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Молитва на Новий рік
  Господи Боже, всього видимого й невидимого творіння Сотворителю, Ти…
 • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
  Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
 • Про святкування Хелловіну
  Більшість бравих шанувальників цього «не святого свята» навіть не…
 • Православний церковний календар вересень 2022
  Православний церковний календар на вересень 2022 року Божого…
 • Анонс: молодіжні зустрічі в Ново-Афонському монастирі м.Львова
  Запрошуємо всіх бажаючих на цикл лекцій з релігієзнавства та…
 • Популярне
  Где то косяк! Проверь правильность строки подключения. Возможно просто нет новостей за последние 30 дней.
  Опитування
  Коли Ти святкуєш Жіночий день?
  у Неділю жінок-мироносиць
  8 березня
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Лютий 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
   
  Грудень 2022 (1)
  Листопад 2022 (1)
  Жовтень 2022 (1)
  Вересень 2022 (4)
  Серпень 2022 (2)
  Липень 2022 (3)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Підводні камені сексуальної свободи

  Будь-якій свідомій людині зрозуміло, що та сексуальна розбещеність, яку ми спостерігаємо сьогодні в нашому суспільстві, має своєю причиною моральну слабкість, духовний занепад. Проте ця проблема має іще один аспект - енергетичний, і варто звернути на нього увагу.

  Сексуальна енергія – це частина загальної енергії людини, і тоді, коли сексуальна поведінка є розв’язною та невпорядкованою, коли знищенні всі табу і “забобони”, суспільство розпорошує свої сили. Втрачається та енергія, яка дана нам природрю на перетворення і зміну світу навколо нас, що є основною відміною людини від тварини, її прямим призначенням. Так закладено в природі – виживає і здобуває кращі умови для життя той, хто наділений більшою експансивністю, енергійністю, дієвістю. Навіть високорозвинені цивілізації знепали, бо були спрямовані на те, щоб лише відчувати, спостерігати, оспівувати, переживати. Згадаймо Індію. Всесвітньо відома праця – Камасутра – створена індійцями, з неї ми дізнаємося про їхні глибокі знання сексуальної техніки. І енергійні, войовничі, загартовані загарбники-європейці легко підкроили чуйну філософську Індію своїм інтересам.

  Існують різні національні світогляди, відповідно ж існують відмінні культурні оцінки одного і того самого явища. Існує різна картина світу для різних народів.

  Порівняймо, для прикладу, європейців та африканців. Перші жили у досить жорстких природніх умовах – літо змінювалося холодними зимами, і тому мусили боротися, виживати, енергія була спрямована на творчість, на створення необхідним умов для життя. І разом з тим встановилася стримана сексуальна поведінка – не слід розпорошувати сили на секс, треба виживати. А як розвивались другі? У них – вічне літо, спати можна хоч під відкритим небом, на пальмах банани ростуть – руку простягни - і вже не помреш від голоду. Тому й лишалося всю енергію спрямовувати на секс.

  Цим ми можемо пояснити більшу сексуальну активність, більш ранній початок статевого життя південних мешканців на відміну від півніних. Результат відомий всім: сучасний рівень життя і культури в Африці той самий, що і тисячу років тому.

  А тепер слід звернути увагу на те, що відбувається зараз у сучасній Європі. Вона вже давно позбулася будь-яких сексуальних заборон. Для цивілізованих європейців це – забезпечення прав кожної людини. А заборона гомосексуальних шлюбів – жорстоке їх порушення. І що ж вона має сьогодні? Моральний занепад, низька народжуваність, зростаття безпліддя, як жіночого, так і чоловічого, збільшення кількості абортів, легалізація гомосексуалізму. Західна цивілізація перетворилася на цивілізацію споживання і задоволення потреб, причому у більшості – потреб низьких, переважно фізіологічних.

  Звичайно, сексуальна розбещеність чи стриманість – це питання сили духу. Чеченська дівчина краще надасть перевагу смерті, аніж з’явиться в оголеному вигляді перед чужим мужчиною, бо це – ганьба її роду. І саме тому досі Росія не може скорити маленьку Чечню, бо дух чеченців незмірно сильніший від російського.

  Колись в подібному тоні можна було говорити про Україну. Напевно, всім відомий випадок часів Другої світової війни, коли один із німецьких гінекологів, що обстежували українських 16—20-річних дівчат перед їх відправленням на примусові роботи в Німеччину, виявив, що майже всі вони незаймані. Він навіть офіційно звернувся до Гітлера. Мовляв, необхідно негайно починати перемови про перемир’я, оскільки народ такої високої моралі перемогти неможливо. Гітлер оскаженів, і лікаря розстріляли, а війну ми все-таки виграли. Однак від того часу, як ми бачимо, відбувся жахливий занепад основних моральних цінностей.

  Отож варто задуматсь над нагальним питанням сексуальної культури українців, адже ця культура є однією з необхідних умов ефективного функціонування суспільства, раціонального використання його продуктивних, моральних і творчих сил.

  Джерело: Сайт ХРАМУ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ СВЯТИХ і Львівського молодіжного православного братства
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com