Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Молитва на Новий рік
  Господи Боже, всього видимого й невидимого творіння Сотворителю, Ти…
 • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
  Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
 • Про святкування Хелловіну
  Більшість бравих шанувальників цього «не святого свята» навіть не…
 • Православний церковний календар вересень 2022
  Православний церковний календар на вересень 2022 року Божого…
 • Анонс: молодіжні зустрічі в Ново-Афонському монастирі м.Львова
  Запрошуємо всіх бажаючих на цикл лекцій з релігієзнавства та…
 • Популярне
 • Молитва на Новий рік
  Господи Боже, всього видимого й невидимого творіння Сотворителю, Ти…
 • Опитування
  Ти святкуєш 8 липня православний День закоханих?
  так
  ні
  святкую день Валентина
  а що це за свято?
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Січень 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  Грудень 2022 (1)
  Листопад 2022 (1)
  Жовтень 2022 (1)
  Вересень 2022 (4)
  Серпень 2022 (2)
  Липень 2022 (3)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  Образ Божий чи нащадок мавпи?

  Як зародилося життя на Землі? Коли з'явилася перша людина? Здавалося б, відповіді на ці питання даються ще в шкільному курсі біології: життя з'явилося випадково, розвивалося в результаті стихійних мутацій і процесу особленія, а людина сталася від мавпи.
  Насправді все не так однозначно. Вірогідність випадкової появи дорівнює, на думку математиків, десяти в мінус сороковому ступені.Перехідних форм тварин, які нібито поступово розвивалися від нижчих форм до вищих, міняючись, як вважав Дарвін, в ході еволюції, учені практично не знаходять.
  Тим часом до цього дня живуть деякі представники фауни, які впродовж мільйонів років залишаються незмінними всупереч всяким теоріям, наприклад, скорпіони. Та і сама ідея походження людини від мавпи розсипається в прах, як тільки на світло спливають результати генетичного аналізу, ясно вказуючої на практично повну відсутність схожості генетичних код людини і мавпи.
  Так чи варто все-таки вірити теорії Дарвіна? Наскільки вірна ідея про еволюцію видів? І якщо не приймати її, то як пояснити, звідки ж узялося життя на Землі?
  Почнемо із самого початку. Навіть не з суті теорії еволюції Дарвіна, а з самої назви, в якій вже закладені відповіді на багато питань. Як називається це учення? "Теорія еволюції". А теорія, як відомо, - всього лише припущення, яке ще належить довести для того, щоб воно стало науковим фактом.
  На практиці про це часто забувають, і теорія Дарвіна подається як аксіома, що не вимагає доказів.
  Можливо, відбувається це тому, що насправді довести її украй складно. Тоді як фактів, що явно суперечать цій теорії, більш ніж достатньо.
  Ось лише деякі з них.
  Перше. Згідно теорії Дарвіна людина сталася від мавпи. Але перехідної ланки, що сполучає людину і мавпу, про безперечну наявність якого говорив Дарвін, учені до цих пір не виявили, не дивлячись на те що археологічні розкопки в районах проживання первісних племен проводяться регулярно. В даний момент наука коштує перед визнанням того, що виявити человекообе-зьяну не удається. Останки мавп
  знаходяться, останки homo sapiens -тоже. І те і інше - в незліченних кількостях. А ось человеко-обезьяни, на жаль, серед них немає.

  Друге. Згідно теорії еволюції неандерталець вважається за предка кроманьйонця - нашого з вами безпосереднього предка. Причому неандерталець - нібито раніший ступінь розвитку. Проте в результаті останніх археологічних розкопок з'ясувалося, що неандертальці і кроманьйонці жили одночасно, спочатку заселяючи різні області проживання. Згодом розвиненіші і здатні пристосовуватися до тих, що змінюються
  кліматичним умовам кроманьйонці витіснили неандертальців, а льодовиковий період останніх остаточно добив.
  Відмітається сучасною наукою і думка про те, що кроманьйонці могли статися від розвиненішої частки неандертальців - генетичний аналіз показує абсолютно різну структуру ДНК неандертальців і кроманьйонців. Таким чином, виявляється, що необхідна ланка з ланцюжка еволюції випадає, а питання про походження кроманьйонців залишається відкритим.


  Третє. Теорії еволюції видів відверто протіворечит той факт, що деякі види тварин абсолютно не змінилися впродовж багатьох мільйонів років. З позицій дарвіністів, вони, як і інші види, прямо-таки зобов'язані були розвиватися. Проте цього не сталося, а чому -никаких пояснень теорія еволюції дати не в змозі.

  Четверте. Остаточно розсипається теорія про походження людини від мавпи, стикаючись з генетикою. Остання, до речі, дітище ченця Менделя, на Корню розбиває ідею Дарвіна. Згідно генетичному аналізу чоловік і мавпа - абсолютно не споріднені біологічні види.
  Більш того, серед всіх видів тварин найбільш близькі до людини за генетичним кодом... свині. Цим пояснюється вирощування в організмі трансгенних свіней-доноров органів для пересадки людині, зокрема нирок, печінки і навіть серця. Організм мавпи не підходить для виношування донорських органів для людини. Виходячи з цього, логічніше було б назвати предком людини свиню, а не мавпу. Але немає
  - не можна: не дивлячись на велику схожість генетичної коди людини і свині, в них спостерігаються і істотні відмінності.

  П'яте і останнє. Вам не траплялося відвідувати Палеонтологічний музей? Але навіть якщо ви там ніколи не були, то напевно чули про знайдених в шарах льоду вічної мерзлоти мамонтах. Відомий випадок, коли собаки від'їли шматок хобота мамонта, що відтанув, що означає: тисячі, якщо не мільйони років, проведені їм в замороженому стані, ніскільки не зіпсували його м'ясо. Судячи по збереженню його внутрішніх органів
  він замерзнув миттєво.

  А зараз спробуємо уявити, як це могло статися. Навіть якщо опустити тіло мамонта у ванну з рідким азотом, замерзання не буде настільки швидким, щоб повністю збереглися всі тканини, включаючи слизисту оболонку очей, як це спостерігається у знайдених тіл мамонтів.
  А трилобіт, виставлений в тому ж Палеонтологічному музеї? Як могли окам'яніти очі? Адже вони переважно складаються з рідини. І проте у знайдених ученими трилобіту скам'яніло все, навіть очі. Для цього вони знову ж таки повинні були окам'яніти миттєво, як замерзнув і мамонт. Але це ніскільки не узгоджується з теорією еволюції життя на Землі.
  • Переглядів: 2855
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com