Слідкуйте за нами:
Розділи новин
 • Нові публікації
 • Коментують
 • Молитва на Новий рік
  Господи Боже, всього видимого й невидимого творіння Сотворителю, Ти…
 • Про Пилипівку (Різдвяний піст)
  Починається Різдвяний Піст: як правильно постувати? Початок…
 • Про святкування Хелловіну
  Більшість бравих шанувальників цього «не святого свята» навіть не…
 • Православний церковний календар вересень 2022
  Православний церковний календар на вересень 2022 року Божого…
 • Анонс: молодіжні зустрічі в Ново-Афонському монастирі м.Львова
  Запрошуємо всіх бажаючих на цикл лекцій з релігієзнавства та…
 • Популярне
  Где то косяк! Проверь правильность строки подключения. Возможно просто нет новостей за последние 30 дней.
  Опитування
  Скільки Вам років?
  до 13
  14-17
  18-23
  24-29
  30-39
  40-50
  більше 50
  • Хмаринка теґів
  • Календар
  • Архів
  «    Лютий 2023    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
   
  Грудень 2022 (1)
  Листопад 2022 (1)
  Жовтень 2022 (1)
  Вересень 2022 (4)
  Серпень 2022 (2)
  Липень 2022 (3)

  Знайшли помилку?

  Виділіть слова з помилкою і натисніть Ctrl + Enter

  І знову про "це"

  Так могла б називатися стаття в популярному журналі. Статті на «цю» тему — кістяк будь-якого популярного видання «про життя». Почавши з новин і популярної теми, будь-який редактор зобов'язаний торкнутися теми сексуального життя своїх читачів десь між інтимним життям зірок і практичними радами про те, як виглядати спокусливо. Що ж, наш сайт не повинен відставати від інших популярних видань, тому спробуємо заповнити пропуск, сподіваючись на небачене досі зростання популярності.

  Отроцтво, або Інтимне життя тинейджерів


  Вперше тема взаємин з протилежною статтю починає серйозно цікавити в період статевого дозрівання. Як в минулі часи до війни, тепер всі готуються до «першого сексуального досвіду». Вважається, що кожен підліток повинен уміти користуватися презервативами, а учити цьому потрібно в школі, інакше цей перший досвід чреватий вагітністю і венеричними захворюваннями. Дивно, що сам факт першого досвіду вважається чимось само собою зрозумілим! Причому якщо це відбувається після 16 років, це вже вважається пізно і чревато проблемами. Ранній досвід в 14-15 років на вважається чимось природним і нормальним.

  Ну а доки ця важлива подія не настала, послужливі видання для підлітків приходять з рекомендацією: мастурбація — не порок, цим всі займаються і це в розумних об'ємах навіть корисно для здоров'я, причому незалежно від статі і віку! Нормально, коли батько, піклуючись про психічне здоров'я і правильну орієнтацію свого сина, підписує його на чоловічі журнали або купує перший досвід на вулиці, мовляв, трохи легше чоловіком стати. Навик перелюбства щепиться змолоду.

  Дівчатам необхідно виглядати не просто привабливо, їм слід виглядати спокусливо, сексуально, інакше на тлі подружок виявишся сірою мишкою. Зірки, які одружуються і розлучаються, та і просто сплять один з одним упереміш, незалежно від статі і віку, для підтримки чуток і іміджу — кумири сучасних тинейджерів.

  ...А хто спокусить одного з малих цих, віруючих в Мене, тому краще було б, якби повісили йому млинарське жорно на шию і потопили його в глибині морській (Мф. 18, 6).


  Бурхлива юність, яка не завершується ніколи


  З 18 років людина отримує право на офіційне сексуальне життя. Можна зустрічатися, займатися сексом так, немов це розпивання чаю. Головна тема юності — як «правильно» будувати стосунки і як «правильно» займатися сексом! Це повинно бути відразу «круто» і різноманітно, благо джерел інформації із цього приводу незліченна безліч — від популярних статей в пресі до мільйонів книг. Тема вірності спочатку не є чимось обов'язковим. Можна зустрічатися одночасно з декількома парубками або дівчатами, та і гомосексуальний досвід в розумних межах вважається допустимим.

  Сучасний фільм або серіал про молодіжне життя обов'язково повинні містити мінімум одну гомосексуальну пару — це учить підлітків терпимості до людей іншої орієнтації. Таким чином, в юності перед людиною стоїть ще і вибір, чи буде він традиційній або модний нетрадиційний.

  Питання про час вступу до шлюбу відсовується на «потім». Чоловікам раніше 30 років в шлюб вступати необов'язково — з віком чоловік стає досвідченим, та і дітей йому не народжувати — природа дозволяє. Дівчатам розумним теж квапитися не варто, виходити заміж в студентські роки — означає позбавити себе «радощів» молодості. Як з'ясовується з популярного серіалу «Секс у великому місті», і після 30, і після 40 років можна ще продовжувати зустрічатися з чоловіками, вибираючи принца, — відрадна новина зробила актрису другого ешелону кумиром десятиліття. Тому можна шукати принца до безкінечності, зустрічаючись то з тим, то з цим.

  І якщо жінка постійно бореться зі своїм материнським інстинктом, то для чоловіка з віком створення сім'ї взагалі втрачає всякий сенс. Робота захоплює, та і витрачати час і сили на стосунки вже не хочеться. Сім'ю замінюють робота і хобі. А на холодному егоїстичному світі прижитися «половинці» просто ніде — для неї немає місця і часу.

  ...І побачивши при дорозі одну смоковницю, підійшов до неї і, нічого не знайшовши на ній, окрім одного листя, говорить їй: та не буде ж надалі від тебе плоду довіку. І смоковниця негайно засохнула (Мф. 21, 19).


  Сім'я проти індивідуальності: хто кого?


  Між двома половинками, яким належить стати єдиним цілим, існує початкове недовір'я — дуже вже багато історій розлучень довкола, дуже часто люди розходяться, так і не зрозумівши один одного. Тому одруження і тим більше вінчання вийшли з моди — «а раптом не сподобається?». Цивільний шлюб простіший. Довго вибудовують стосунки, звикаються. Але потім стає нудно. Нецікаво. «Він став мені нудний». «Вона не пропонувала нічого нового». І ось люди розходяться, нарешті знаходячи в цьому нові відчуття. Б'ють горщики, і любов перетворюється на ненависть — ось це весело! Одружуватися незайманим — немодно і не рекомендується: а раптом потім виявиться, що ви один одному «не личите»? Обидва мають бути «з досвідом» і бажано пожити разом в цивільному шлюбі. Досвідчені — в перелюбстві?..

  Щасливі ті, що знайшли свій шлюб в студентській молодості! Порив відчуттів руйнує егоїзм. Особливо поталанило тим, у кого народилися діти, навіть якщо це сталося до шлюбу. Діти — це наше упокорювання. Але якщо шлюбк не освячений Богом, де узяти це упокорювання? Якщо людей об'єднував секс і розваги, то як здолати потім період, коли вони зустрічають Новий рік не в галасливій компанії, а біля телевізора з кричущим малятком на руках? Скільки чоловіків не витримують і йдуть! Скільки жінок проклинають їх за це і залишаються одні!

  Але важкий період здоланий, дітки підросли. Все заспокоїлося. Дитя ходить в садок, потім в школу. З'являється вільний час. Типова цитата з листа в жіночий журнал: «життя обриднуло, чоловік не задовольняє і втратив інтерес». Люди починають шукати розваг на стороні.

  Особливо важко людям забезпеченим. Зручніше верблюдові пройті крізь вушко голки, ніж багатому увійти до Царства Божого (Мф. 19, 24). Бізнесмен з немолодою дружиною — все одно що на старій машині. У колег викликає стримане співчуття, немов хворий або виродок.

  Блаженна людина, яка переносить спокусу, тому що, будучи випробувана, вона отримає вінець життя, який обіцяв Господь люблячим Його (Іак. 1, 12).


  Зрілий вік, точніше, боротьба з ним


  Сьогодні жінки виходять на війну з віком мало не в підліткові роки. Але після 30 з'являються перші ознаки перемоги ворога, які вже так важко приховати косметикою, і війна стає запеклою і кровопролитною. Боротьба з віком — актуальна тема реклами і колосальний ринок засобів, починаючи від косметології і закінчуючи ліками прямо з переднього краю біотехнології. Реклама кричить: спокусливою потрібно бути і в 50, і в 60, і в 70. Страшно подумати, скільки грошей і здоров'я витрачено на підтримку видимості молодості у жінок, що позбавили себе і своїх нащадків права бути найдобрішою істотою на землі — права бути бабусею.

  Положення чоловіків не легше: бути чоловіком — означає бути «здатним», причому регулярно, довго і щодня. А якщо не можеш — є ліки, лікарки, традиційна, нетрадиційна медицина. Яку хворобу лікує ця «медицина»?.. Урологи, рекомендуючи продовжувати статеве життя для збереження здоров'я, абсолютно нехтують моральним аспектом своєї рекомендації. Багаточисельні випадки, коли старенькі дідусі вмирають від розриву серця після використання подібних «ліків». Чи чекатимемо стимулятора серця в комплекті із засобом підтримки потенції? Чи це мудрість, що приходить в старості?

  Ти ж говори те, що згідно із здоровим ученням: щоб старці були пильні, степенні, цнотливі, здорові у вірі, в любові, в терпінні; щоб також одягалися пристойно святим, не були наклепниці, не поневолилися пияцтву, учили добру; щоб напоумляли молодих любити чоловіка, любити дітей, бути цнотливими, чистими, піклувалися про будинок, добрими, покірними своєму чоловіку, та не відкидали слово Боже (Тит. 2, 1-5).


  ***


  Суспільство визнало свою поразку. Психоаналітики замінили духівників, запропонувавши своїм пацієнтам знеболення замість лікування. У відомому анекдоті пацієнт психоаналітика, що страждав енурезом, говорить товаришеві про результати курсу лікування: «все залишилося як раніше, але тепер я себе за це поважаю». Сучасна людина говорить: «я грішний, і я поважаю себе за це, тому і ви поважайте моє право бути таким», зовсім забувши інші слова: «Господи, помилуй мене, грішного».

  Хочете зібрати найвищий рейтинг в прайм-тайм на телебаченні? Дуже просто. Хитросплетіння стосунків двох егоїстів, що уклали контракт з дивною назвою «шлюб», настільки різні і багатопланові, а тема настільки актуальна для більшості глядачів, що успіх подібного шоу гарантований на довгі роки! Що можна сказати про покірливе життя православної сім'ї? Нудьга! Драматургія відсутня.

  Чи можливе повернення до традиційних цінностей? Ні! Люди захоплювані пристрастями, і скільки їм ні рекламуй традиційні цінності, пристрасті сильніші за них. Заборони — і ти отримаєш у сто разів жахливіше явище, лише таємне. Дозволь — і отримаєш повну розпусту. Наша цивілізація забула Бога, відсунула його кудись на полицю, де зберігається Біблія, що давно вся в поросі. А без Божої допомоги перемогти пристрасті неможливо.

  Почувши це, учні Його вельми подивувалися і сказали: так хто ж може спастися? А Ісус, глянувши, сказав їм: людям це неможливо, Богові ж все можливо (Мф. 19, 25-26).  Українською перекладено за матеріалами сайту Отрок

  Джерело: Сайт ХРАМУ ВСІХ УКРАЇНСЬКИХ СВЯТИХ і Львівського молодіжного православного братства "Нев'янучий цвіт"
  Сподобалося? Розкажи друзям:
  • Коментарі (0)
  • Facebook
  • Довідка
  Бажаєте висловитися?

  Рекомендуємо Вам авторизуватися, в цьому випадку ви зможете підписатися на коментарі до статей і бачити інформацію, приховану від анонімних відвідувачів. Без реєстрації на сайті, ви можете залишати коментарі через спеціальні плагіни.
  Вкладка Коментарі - стандартна форма сайту Hram.Lviv.UA
  Вкладка Facebook - дозволяє опублікувати відгук через Facebook.com